Váš nákupní košík
je prázdný.

Ochrana osobních údajů


Pro níže uvedené účely v souladu se zákonem č.101/2000 Sb. o ochraně osobních údajů je správcem osobních údajů:
PELIKAN DANIEL, Doubravice 110, 533 53 Pardubice, IČ: 60876999 pro účely realizace práv a povinností z kupní smlouvy, vč. fakturace a distribuce zboží

Osobní údaje poskytnuté při vytvoření objednávky (jméno, příjmení, adresa, email, telefon, případně IČO a DIČ) jsou zpracovány za účelem vyřízení objednávky, komunikace se zákazníkem.

Oprávnění ke zpracování osobních údajů vzniká na základě plnění práv a povinností z kupní smlouvy a to pouze na dobu nezbytně nutnou (vymezenou podmínkami daného zpracování a právními předpisy).

Zákazník bere na vědomí, že má v souladu s § 12 zákona č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů, právo na přístup ke svým osobním údajům a další práva vyplývající z § 21 Zákona, zejména právo na opravu údajů, jejich doplnění, blokaci a vymazání.

Veškeré poskytnuté osobní údaje jsou důvěrné a budou použity jen k uskutečnění plnění smlouvy s kupujícím a nebudou poskytnuty žádným třetím stranám kromě dopravce.

© Pelikan OUTLET 2013

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ