Microkoptéra Galaxy Visitor 3 RTF 2,4GHz s kamerou mód 2

NE3907-2 Nine Eagles
1 300 Kč s DPH3 290 Kč
Mini kvadrokoptéra s 147 mm rotory a s miniaturní kamerou pro klidné poletování a pořizování foto/video snímků doma i venku. RC set s 2.4GHz vysílačem, LiPo aku, miniaturní kamerou a nabíječem pohonného článku.

Nová micro kvadrokoptéra GALAXY VISITOR 3 s vynikajícími letovými vlastnostmi je konstruovaná pro klidné létání venku i doma a hlavně pro natáčení video snímků a pořizování fotografií z miniaturní kamery, která je součástí modelu. Konstrukce z kvalitního pružného plastu chrání všechny části modelu proti poškození a zároveň dává této kvadrokoptéře nezaměnitelný vzhled, který zaujme nejednoho pozorovatele. Díky kvalitní řídící jednotce je tento model velmi stabilní, což je podmínka pro pořizování kvalitních video záznamů a fotografií. Model je vybaven třemi možnostmi nastavení plynu pro klasické lítání, nebo pro nahrávání videa.

Model je vybaven funkcí inteligentního módu ovládání. Po přepnutí do totoho módu už nezáleží, kde je přední a zadní část modelu, nebo levá a pravá strana. Model bude vždy řízen tak jako by byl přídí od vás a bude reagovat na vaše pokyny z vysílače nazávisle na své poloze. Tento mód je vynikající pomůcka pro začínající piloty, kterou nemají konkurenční modely.

Pro pořizovaní kvalitních záběrů je model vybaven třemi režimy nastavení plynu:Entry Level Setting - nastavení výškového limitu, model se pohybuje mezi 2 až 3 m nastaveného výškového limituAltitude Holding Setting - model udržuje nastavenou výškuNormal Setting - model reaguje na plyn jako klasivký model multicoptery

Další vynikající funkce je mód automatického návratu "domů". Když model odlétne daleko, nebo ztratíte pojem v jaké poloze se nachází, zapnete mód návratu domů a model se vrátí přímo k vám. Není potřeba zasahovat do řízení, jen plynem udržovat výšku modelu. Tuto funkci ocení nejen začátečníci, ale všichni, kdo si model pořídí i za účelem natáčení videí a fotografování. Tato funkce lze nastavovat jak pro létání venku, tak pro létání v místnosti.

K modelu je dodáván čtyřkanálový vysílač 2,4GHz v módu 1, kterým lze ovládat zapínání/vypínání jednotlivých letových módů a ovládání kamery. Model je vybaven i osvětlením, díky kterému lze s modelem létat i za tmy.

Řídící jednotka je umístěna na jedné desce spolu s přijímačem 2,4 GHz, gyroskopickým systémem a regulátory otáček. Stejně jako vrtule, je chráněna odolným plastem proti poškození.

Pro napájení kvadrokoptéry slouží LiPo akumulátor 1S 350 mAh/25C, který dodává modelu energii na 5 - 8 minut.K nabíjení slouží nabíječ, který je napájen z USB konektoru.

Kamera s rozlišením 1280x720 bodů, 96 dpi pro foto (soubor JPG) a 1280x720 bodů, 30fps pro video (soubor AVI) má rozměry 40x20x8mm a podporuje micro-SD karty až 32 GB.

RC set Galaxy Visitor 3 obsahuje:

  • kompletně sestavený model kvadrokoptéry
  • nimiaturní kameru
  • čtyřkanálový vysílač 2,4 GHz s možností ovládání letových fází a ovládáním kamery v módu 1
  • 1x LiPo akumulátor 1200 mAh/30C
  • 4x náhradní vrtule
  • nabíječ pohonného akumulátoru
  • micro SD karta 2GBProduktová a instruktážní videa Galaxy Visitor 3:

http://v.youku.com/v_show/id_XNzEwMTIxNzU2.html

http://v.youku.com/v_show/id_XNzI5MTM3ODU2.html

http://v.youku.com/v_show/id_XNzI5MTc1MjUy.html

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzM0MDcy.html

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzM1NDA4.html

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzM2OTU2.html

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzM4ODM2.html

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzM5MTgw.html

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzQwNjky.html

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzQzMjA0.html

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzQ3MTE2.html

http://v.youku.com/v_show/id_XNzMxMzUyOTg0.html

Délka [mm]183
Výška [mm]87
Průměr nosného rotoru [mm]147
Hmotnost letová [g]135
Ovládané funkceM(4),Kl,Kp,Vr
Náročnost stavbyS0
Náročnost pilotážeP1

Ke stažení

Srovnání Galaxy VisitorPřehledné tabulkové srovnání technických parametrů modelů Galaxy Visitor 2, Galaxy Visitor 3, Galaxy Visitor 6, Galaxy Visitor 7 a Galaxy Visitor 8.10.11.2015

© Pelikan OUTLET 2013

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ