Axial Grave Digger Monster Truck RTR - Použitý

1 VLAX90055 Axial
6 990 Kč s DPH7 689 Kč
Kompletně sestavený model monster trucku v měřítku 1:10 s pohonem všech kol 4x4. Grave Digger je poháněn stejnosměrným 27-závitovým motorem a vodotěsným regulátorem AE-5. Součástí je samozřejmě 3-kanálová RC souprava Tactic TTX300. Kompatibilní s 3S LiPo.

Model byl používaný pro předváděcí účely, nemá téměř žádné znaky provozu. Je plně funkční.


Bližší informace o původním produktu:


Černá, purpurová, zelená .... prostě hřbitovní téma - to vše fanoušci obdivují už více než 30 let.

Zažijte neskutečnou jízdu s ikonickým monster truckem od AXIAL. Výkonný 27-závitový motor s regulátorem AE-5 dávají modelu dostatek síly na překonávání veškerých překážek i terénu.

ZADNÍ NÁPRAVA SE 4-RAMENNÝM SYSTÉMEM
SMT10 je vybavena osvědčenou nápravou AR60 se zavěšením pomocí 4-linkového systému, který má více možností pro uchycení zadních tlumičů.

DIFEREENCIÁL R60 OCP-AXLE
AR60 OCP-Axle je vyroben z vysoce pevného kompozitního materiálu. Kombinace náprav a realistického 4-ramenného zavěšení poskytuje optimální výkon pro jakýkoliv terén.

PNEUMATIKY 2.2 BKT MONSTER JAM
BKT je oficiální a exkluzivní výrobce pneumatik značky Monster Jam a její flotily monster trucků. BKT navrhl a vyvinul speciální pneumatiku BKT Monster Jam pro závody monster trucků. Pneumatika BKT v měřítku 1:10 je vyrobena tak, aby vytvářela maximální realistický dojem a zároveň poskytovala i maximální výkon modelu.

Součástí RTR setu je kompletně sestavený model s namontovaným motorem a regulátorem a volantová RC souprava.

  • 100% sestavený model
  • Stejnoměrný motor velikosti 540
  • Voděodolný obousměrný regulátor s brzdou v neutrálu
  • Volantová RC souprava 2,4Ghz s přijímačem ve voděodolném boxu
  • Silné voděodolné 10kg servo s kovovými převody
  • Nastavitelná geometrie
  • Helma pilota zářící ve tmě

Pro zprovoznění modelu je potřeba pohonná baterie 2S nebo 3S LiPo, případně NiMH, dále nabíječ pohonné baterie a AA baterie do vysílače.

© Pelikan OUTLET 2013

Ke správnému fungování internetového obchodu a k analýzám návštěvnosti používáme soubory cookies. Používáním webu souhlasíte s jejich užitím. BERU NA VĚDOMÍ